NopCommerce hakkında

31 Ocak 2021 Pazar

Akıllı telefon kullanıcılarının% 82'si akıllı telefonlarında internette gezinirken bir şeyler satın almaya karar verdiğinden, duyarlı bir mobil web mağazası bugünlerde herhangi bir çevrimiçi işletme sahibi için bir zorunluluktur.

nopCommerce, çekici, zengin özelliklere sahip ve grafiksel olarak hoş bir vitrini olan web sitenizin mobil versiyonunu destekler ve perakendecilere ilgili teklifleri, promosyonları ve ürünleri hemen sunmaları için araçlar sağlar. Mobil uyumlu sürüm, herhangi bir bağlı cihazda ekstra geliştirme veya eklenti gerektirmeden çalışır. Ücretsizdir ve kutudan çıkarılır.

Çoklu mağaza özelliği, tek bir nopCommerce kurulumundan birden fazla mağaza çalıştırmanıza olanak tanır. Bu, farklı etki alanlarında birden fazla ön uç mağazasını barındırabileceğiniz ve tüm yönetici işlemlerini tek yönetim panelinizden yönetebileceğiniz anlamına gelir. Birden çok marka, ürün, B2B, B2C, bağlı kuruluşlar, ortak markalı mağazalar ve daha fazlası için benzersiz çevrimiçi mağazalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca promosyon kampanyaları için hızlıca mikro mağazalar açabilirsiniz.

En kullanışlı özellik, her çevrimiçi mağazanın tek bir veritabanını paylaşmasıdır: Katalog verilerini mağazalar arasında paylaşabilirsiniz ve müşterileriniz aynı kimlik bilgilerini kullanarak tüm mağazalarınızda oturum açabilir.

Aşağıdaki özellikler her mağaza için ayrı ayrı kurulabilir:
Mağaza başına kategoriler ve üreticiler
Mağaza başına ürün sayısı
Mağaza başına içerik (haberler, bloglar, makaleler)
Mağaza başına ödemeler
Mağaza başına nakliye yöntemleri
Mağaza başına vergi kuralları
Mağaza başına ürün fiyatları
Mağaza başına haber bülteni
Mağaza başına grafik temalar
Mağaza bazında sipariş filtreleme ve raporlar
Hemen hemen her yapılandırma ayarı mağaza başına ayarlanabilir

Yorumunuzu bırakın