Garanti Pay

GarantiPay; BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır. Deneme Sürümü 15 gün Ödeme yapmanızı sağlar sonrasında lisans almanız gerekir. Yoksa Ödeme tutarına 100 TL Ekleme Yapar.
*
*
₺879,72

GarantiPay

BonusFlaş mobil uygulama kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlayan bir ödeme aracıdır.

GarantiPay ile Ödeme Nasıl Yapılır?

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:

 1. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin.
 2. Ödeme işlemi için GarantiPay'i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
 3. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 4. Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.

Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:

 1. Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin.
 2. Telefon numaranızı ya da TCKN'nizi girip, telefonunuza BonusFlaş'tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
 3. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş'a giriş yapmanız gerekmektedir.

Eğer işletmenizin amacı en hızlı şekilde ödeme almaya başlamak ise iyzico ödeme formunu tercih edebilirsiniz. Ödeme formunu kullanarak en hızlı ve kolay bir biçimde entegrasyon tamamlanır. Ön yüz kontrolleri, BIN sorgulama, Taksit Sorgulama, 3D Secure ile ödeme, BKM Express ve Kart saklama entegrasyonları için ek sorgu yapmaya gerek kalmadan tek bir entegrasyon ile işlemler tamamlanır. Ödeme bazında 3D Secure ayarı ve taksit komisyon yönetimi iyzico kontrol panelinden kolayca düzenlenebilir. Üye iş yeri tasarımına göre pop-up veya responsive olarak yüklenebilir.

YAPILANDIRMA

Kurulum

 • Eklenti uzantısını indirin.
 • Dashborad »Yapılandırma» Yerel eklentiler bölümüne gidin ve eklenti zip klasörünü yükleyin.
 • Ödeme yapılandırma sayfasına gidin.
 • Garanti tarafından sağlanan Bilgileri girin.
 • Yapılandırmayı kaydedin.

Her Sürüm için Ayrı Ücretlendirilir.
Alan Adınıza Lisanslanır.
6 Ay Ücretsiz Destek Alabilirsiniz.
Kurulumda Sorun Yaşarsanız Lütfen Mail Atınız.

Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Desteklenen Özellikler3D
Desteklenen ÖzelliklerOrtak Ödeme
Farklı Versionlar

Farklı Versionlar için lütfen yazın yada telefonla arayın.