Üzgünüz - bu ürün artık mevcut değil!

Garanti Pay

GarantiPay; BonusFlas mobil uygulama kullanicilarinin internet üzerinden yapacaklari alisverisleri kart bilgisi paylasmadan hizli ve güvenli olarak tamamlamalarini saglayan bir ödeme aracidir. Deneme Sürümü 15 gün Ödeme yapmanizi saglar sonrasinda lisans almaniz gerekir. Yoksa Ödeme tutarina 100 TL Ekleme Yapar.
*
*
₺2.350,95

GarantiPay

BonusFlas mobil uygulama kullanicilarinin internet üzerinden yapacaklari alisverisleri kart bilgisi paylasmadan hizli ve güvenli olarak tamamlamalarini saglayan bir ödeme aracidir.

GarantiPay ile Ödeme Nasil Yapilir?

Eger alisveris yaptiginiz firmanin mobil uygulamasindan islem yapiyorsaniz:

 1. Alisveris sepetinizi olusturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin.
 2. Ödeme islemi için GarantiPay'i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlas ödeme sayfasina yönlendirilirsiniz.
 3. Ödeme yapacaginiz kartinizi ve taksit seçeneginizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolaniz ile islemi onaylayin.
 4. Onayiniz sonrasinda direkt olarak açilan firma mobil uygulamasinda islem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayi kapatmayin.

Eger alisveris yaptiginiz firmanin web sitesinden islem yapiyorsaniz:

 1. Alisveris sepetinizi olusturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay'i seçin.
 2. Telefon numaranizi ya da TCKN'nizi girip, telefonunuza BonusFlas'tan gelen bildirimi açin (eger bildirimleriniz kapaliysa BonusFlas Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adiminda onayinizi bekleyen islemlerinizi görebilirsiniz)
 3. Ödeme yapacaginiz kartinizi ve taksit seçeneginizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolaniz ile islemi onaylayin.
 • Eger alisverisiniz esnasinda bonuslarinizi kullanmak istiyorsaniz, GarantiPay ile ödeme isleminize baslamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolaniz ile BonusFlas'a giris yapmaniz gerekmektedir.

Eger isletmenizin amaci en hizli sekilde ödeme almaya baslamak ise iyzico ödeme formunu tercih edebilirsiniz. Ödeme formunu kullanarak en hizli ve kolay bir biçimde entegrasyon tamamlanir. Ön yüz kontrolleri, BIN sorgulama, Taksit Sorgulama, 3D Secure ile ödeme, BKM Express ve Kart saklama entegrasyonlari için ek sorgu yapmaya gerek kalmadan tek bir entegrasyon ile islemler tamamlanir. Ödeme bazinda 3D Secure ayari ve taksit komisyon yönetimi iyzico kontrol panelinden kolayca düzenlenebilir. Üye is yeri tasarimina göre pop-up veya responsive olarak yüklenebilir.

YAPILANDIRMA

Kurulum

 • Eklenti uzantisini indirin.
 • Dashborad »Yapilandirma» Yerel eklentiler bölümüne gidin ve eklenti zip klasörünü yükleyin.
 • Ödeme yapilandirma sayfasina gidin.
 • Garanti tarafindan saglanan Bilgileri girin.
 • Yapilandirmayi kaydedin.

Her Sürüm için Ayri Ücretlendirilir.
Alan Adiniza Lisanslanir.
6 Ay Ücretsiz Destek Alabilirsiniz.
Kurulumda Sorun Yasarsaniz Lütfen Mail Atiniz.

Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Desteklenen Özellikler3D
Desteklenen ÖzelliklerOrtak Ödeme
Farklı Versionlar

Farklı Versionlar için lütfen yazın yada telefonla arayın.