PayTr Güvenli Sanal Pos

PayTR güvenlik konusunda gelismis Sanal POS hizmeti ve alaninda 10 yili askin tecrübeye sahip personeli ile hem magazalarin (web sitelerinin) hem de magaza müsterilerinin ödeme güvenligini saglamaktadir. Böylece PayTR Sanal POS kullanan magaza sahipleri yalnizca kendi islerine odaklanirken sahtecilige karsi hep güvende olurlar.
*
*
₺2.424,44

PayTR güvenlik konusunda gelismis Sanal POS hizmeti ve alaninda 10 yili askin tecrübeye sahip personeli ile hem magazalarin (web sitelerinin) hem de magaza müsterilerinin ödeme güvenligini saglamaktadir. Böylece PayTR Sanal POS kullanan magaza sahipleri yalnizca kendi islerine odaklanirken sahtecilige karsi hep güvende olurlar.

ERTESI GÜN ÖDEME AVANTAJI

Kullanici ve ödeme güvenligi ile Sanal POS yönetimi konularindaki deneyimimiz ile üye isyerlerimize Ertesi Gün Ödeme* avantaji sunuyoruz. PayTR üye isyerleri ödemelerini ertesi is günü banka hesaplarina alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akislarinda rahat bir nefes alirlar.

Eger isletmenizin amaci en hizli sekilde ödeme almaya baslamak ise iyzico ödeme formunu tercih edebilirsiniz. Ödeme formunu kullanarak en hizli ve kolay bir biçimde entegrasyon tamamlanir. Ön yüz kontrolleri, BIN sorgulama, Taksit Sorgulama, 3D Secure ile ödeme, BKM Express ve Kart saklama entegrasyonlari için ek sorgu yapmaya gerek kalmadan tek bir entegrasyon ile islemler tamamlanir. Ödeme bazinda 3D Secure ayari ve taksit komisyon yönetimi iyzico kontrol panelinden kolayca düzenlenebilir. Üye is yeri tasarimina göre pop-up veya responsive olarak yüklenebilir.

Ortak ödeme formu kullanir.

YAPILANDIRMA

Kurulum

  • Eklenti uzantisini indirin.
  • Dashborad »Yapilandirma» Yerel eklentiler bölümüne gidin ve eklenti zip klasörünü yükleyin.
  • Paytr yapilandirma sayfasina gidin.
  • Paytr tarafindan saglanan Bilgileri girin.
  • Yapilandirmayi kaydedin.

Paytr Her Sürüm için Ayri Ücretlendirilir.
Alan Adiniza Lisanslanir.
6 Ay Ücretsiz Destek Alabilirsiniz.
Kurulumda Sorun Yasarsaniz Lütfen Mail Atiniz.
Satin Aldiktan sonra eklenti tarafiniza lisanslanarak gönderilmektedir.

Öznitelik AdıÖznitelik değeri
Desteklenen Özellikler3D
Desteklenen ÖzelliklerOrtak Ödeme
Farklı Versionlar

Farklı versiyonlar için lütfen arayınız yada mail atınız.